produkcja in-house

Produkcja mieszcząca się w budżecie klienta to podstawa naszego podejścia. Skupiamy się na najlepszym możliwym efekcie dopasowanym do Twoich warunków.

Zapewniamy wszystkie kluczowe kompetencje – reżyserię, sztukę operatorską, montaż i postprodukcję.

Potrafimy stworzyć również wysokobudżetowy spot TV lub do kina, pracując ramię w ramię ze sprawdzonymi domami produkcyjnymi, większymi zespołami profesjonalistów i przy użyciu najwyższej klasy sprzętu. Powstaliśmy jednak po to, by tworzyć dobre filmy w podejściu budżetowym – i jest to przeważająca część naszej działalności.

Tworzymy animacje 3D, 2D, produkcje digital, TV, bumpery YouTube, wszelkie możliwe formaty video do social media (w tym TikTok), testimoniale, explanatory videos, “table top” oraz wiele innych.

spoty digital

Mówi się, że spot to spot, jednak internet rządzi się swoimi prawami. Krzywa emocji spotu digitalowego wygląda zupełnie inaczej od spotów tv – po prostu sposób konsumpcji mediów online znacznie różni się od oglądania telewizji. Mamy know-how, wiemy jak tworzyć spoty pod Youtube i Facebook. Coraz ważniejsze są krótkie, sześciosekundowe egzekucje, w których kluczowa jest kreatywność przekazu. Dzięki nam każdy film w digitalu będzie efektywnie wykorzystywał możliwości mediów społecznościowych.

billboardy sponsorskie

Tworzymy ciekawe billboardy sponsorskie TV. Krótki, teoretycznie prosty format, który jednak można podkręcić i stworzyć coś pięknego, a przede wszystkim realizując cel Klienta.

filmy edukacyjne

Content „how to”, unboxing, filmy edukacyjne to najdynamiczniej rosnące kategorie oglądalności na youtube. Użytkownicy po prostu chcą dowiedzieć się jak korzystać z produktów, usług oraz znaleźć wartościowe treści. Pomagamy markom tworząc dobry content, w rozsądnej cenie.

spoty telewizyjne

Tworzymy duże produkcje od strategii komunikacji, przez big idee, scenariusz, aż po produkcję. Przy największych produkcjach współpracujemy ze sprawdzonymi domami produkcyjnymi, które nigdy nie zawodzą. Razem dowozimy najwyższą jakość ASAP! Jesteśmy elastyczni i potrafimy dopasować się do budżetu Klienta.

reżyseria in-house

Reżyseria – to nie takie proste. Jeżeli budżet na to pozwala, tworzymy filmy z najlepszymi reżyserami i operatorami na rynku. Jednak naszą główną misją jest, by przy skromniejszych budżetach dowozić równie znakomite efekty: obrazy pełne emocji i skutecznego przekazu. Naszym pokładowym reżyserem/operatorem jest Jacek Redźko (uczył się m.in. w Wyższym Studium Fotografii ZPAF i Akademii Filmu i Telewizji), będący założycielem ASAP&ASAP Video. Jacek ma na koncie sporo filmów reklamowych i edukacyjnych. Tworzy również filmy dokumentalne („Wolny”, „A Family Hemp Story”, „Zawód: Barbierz”) oraz wyreżyserował krótką fabułę („Replacement”) która została doceniona na kilku międzynarodowych festiwalach filmowych. Więcej na https://redzko.com/

animacja

Od prostego ożywienia dostarczonych przez klienta materiałów po złożone animowane historie budowane od podstaw. Współpracujemy z utalentowanymi motion designerami i ilustratorami, aby opowieść o Twoich produktach i usługach zachwycała i przyciągała wzrok.

postprodukcja

Montaż, efekty, korekcja barwna i niezbędne poprawki, które nadadzą Twojemu filmowi ostateczny kształt. Ten zakres pracy również może być po naszej stronie. Na tym etapie waży się wszystko, więc podchodzimy do niego z najwyższą starannością.

realizacje 3d

Jesteśmy w stanie wyrenderować wszystko, co tylko przyjdzie klientowi do głowy (prawie!). Specjalizujemy się m.in. w realistycznych wizualizacjach produktów w abstrakcyjnym otoczeniu. Sięgamy po pomoc artystów 3D rozumiejących, czym jest tworzenie na potrzeby komercyjne.

powrót
facebook